2ª Sessão | March 14, 2017  | 413 Lotes

euro_symbol€ 300 - 450 Base - Estimativa

remove_shopping_cart€ 0Retirado - Disponível para compra

chevron_leftLote anterior 802 chevron_rightLote seguinte

Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal [SALMON, Thomas].- Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal. Behelzende Eene Beschryving van de Gelegenheid dier Ryken, van derzelver Kusten, Havens, Rivieren en Gebergten...- Te Amsterdam: By Isaak Tirion, 1759.- [8], 662, [18] p.: il.; 19 cm.- E. Edição holandesa do volume sobre Espanha e Portugal, da extensa colecção "Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van allen volkeren (Modern history, or the present state of all nations)", ilustrado com um frontispício gravado, dois grandes mapas (Península Ibérica e Estreito de Gibraltar) e quatro gravuras desdobráveis, uma das quais representa um auto da fé. Conserva todas as gravuras e mapas bem dobrados. Meia-encadernação de pele, da época. Duarte de Sousa, 413.