euro_symbol€ 200Valor base
doneNov 15, 2020 9:56:00 PMTerminado em
gavel€ 260Vendido
Mapa "Regna Portugalliae et Algarbiae" gravura aguarelada sobre papel Regna Portugalliae et Algarbiae: cum adjacentibus Hispaniae Provinciis : Quibos in peculiari et minori Mappa adjunctum est Brasiliae Regnum assinada GEORG FRIEDRICH LOTTER e datada de 1762 Dimensões (altura x comprimento x largura) - 61 x 50,5 cm