euro_symbol€ 20Valor base
doneJan 27, 2019 9:35:15 PMTerminado em
gavel€ 34Vendido
GALLEMART, Jean.- Sacrossantum, oecumenicum Concilium Tridentinum, additis declarationibus cardinalium Concilii interpretum, ex ultima recognitione GALLEMART, Jean.- Sacrossantum, oecumenicum Concilium Tridentinum, additis declarationibus cardinalium Concilii interpretum, ex ultima recognitione...- Tridenti: sumptibus Societatis, 1745.- XXVIII, 784 p.; 23 cm.- E. Publica as actas do Concílio de Trento, seguidas do Index dos livros proibidos na sequência do mesmo Concílio. Exemplar aparado e com ligeira acidez; rosto carimbado e assinado. Ex-líbris com a divisa latina Otium cum dignitate. Encadernação da época, inteira de carneira