euro_symbol€ 150Base value
doneNov 15, 2020 9:56:15 PMClosed at
gavel€ 200Sold
JAN HUYGEN VAN LINSCHOTEN - 1563-1611 "Hoc habitu, qui e Lusitanis Nobilitate aut dignitate clariores in India fere confpiciuntur per plateas obequitant" gravura sobre papel Holandesa séc. XVI Dimensões (altura x comprimento x largura) - 26 x 33 cm