euro_symbol€ 50Base value
doneMay 13, 2018 9:36:45 PMClosed at
gavel€ 50Sold
SNOWMAN, A. Kenneth.- Carl Fabergé goldsmith to the Imperial Court of Russia inglês séc. XX sinais de uso